за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Jordan Brooklyn
Nike Jordan Brooklyn
Nike Jordan Brooklyn
Nike Jordan Brooklyn
Nike Jordan Brooklyn
Nike Jordan Brooklyn
Nike Jordan Brooklyn
Nike Jordan Brooklyn
Nike Jordan Brooklyn
Nike Jordan Brooklyn
Код на производ: DX7463-010
Nike

Nike Jordan Brooklyn

Код на производ: DX7463-010
Nike Jordan Brooklyn е женска lifestyle тренерка со џебови. Топли, но не премногу тешки, ќе станат вашето омилено парче облека во зима. Еластичниот појас со прилагодлива тока ви овозможува целосно да ја прилагодите тренерката по ваш вкус. Логото Jumpman придонесува за целокупната естетика на моделот. Спецификација: Женска тренерка Jumpman лого Машинско перење Еластичен појас со учкур Џебови Состав: 80% памук, 20% полиестер.
5.090 ДЕН
5.090 ДЕН
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Jordan Brooklyn е женска lifestyle тренерка со џебови. Топли, но не премногу тешки, ќе станат вашето омилено парче облека во зима. Еластичниот појас со прилагодлива тока ви овозможува целосно да ја прилагодите тренерката по ваш вкус. Логото Jumpman придонесува за целокупната естетика на моделот.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Jumpman лого
 • Машинско перење
 • Еластичен појас со учкур
 • Џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Кошарка
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.773 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.633 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Jordan Brooklyn
  Долен дел тренерки
  Nike Jordan Brooklyn