за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Jordan 23 Engineered
Nike Jordan 23 Engineered
Nike Jordan 23 Engineered
Nike Jordan 23 Engineered
Nike Jordan 23 Engineered
Nike Jordan 23 Engineered
Nike Jordan 23 Engineered
Nike Jordan 23 Engineered
Код на производ: DV7683-010
Nike

Nike Jordan 23 Engineered

Код на производ: DV7683-010
Дизајнирани имајќи ја предвид удобноста и убавиот изглед, долните машки тренерки Nike Jordan 23 Engineered се подготвени за вас, без разлика што правите. Направен е од супер-меко брусено руно и има спортски детали како обликувани колена и преклопени шевови. Еластичниот појас околу струкот и токата ви овозможуваат целосно да го приспособите овој долен дел од тренерката. Брусеното руно е меко и мазно. Страничните џебови се одлично место за вашите основни работи. Спецификација: Машки тренерки Машинско перење Материјал: 82% памук / 18% полиестер.
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
4.712 ДЕН
Заштеда: 1.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Дизајнирани имајќи ја предвид удобноста и убавиот изглед, долните машки тренерки Nike Jordan 23 Engineered се подготвени за вас, без разлика што правите. Направен е од супер-меко брусено руно и има спортски детали како обликувани колена и преклопени шевови. Еластичниот појас околу струкот и токата ви овозможуваат целосно да го приспособите овој долен дел од тренерката. Брусеното руно е меко и мазно. Страничните џебови се одлично место за вашите основни работи.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Машинско перење
 • Материјал: 82% памук / 18% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Кошарка
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Jordan 23 Engineered
  Долен дел тренерки
  Nike Jordan 23 Engineered