за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Код на производ: DR4973-601
Nike

Nike Sportswear Tech Fleece

Код на производ: DR4973-601
Nike Sportswear Tech Fleece женскиот lifestyle дуксер е создаден за дополнителна топлина без дополнителна тежина. Скратениот пораб и удобниот крој се совршени кога комфорот е вашиот приоритет. Удобните ракави, спуштените шевови на рамениците и дополнителниот простор што го обезбедува овој дуксер обезбедуваат култен изглед и пријатно чувство. Мазна од двете страни, Tech Fleece ткаенината обезбедува топлина без да ја жртвува леснотијата. Спецификација: Oversized Скратен раб Спуштени рабови на рамениците Ткаенина Tech Fleece Futura лого Машинско перење Состав: 69% памук, 31% полиестер.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
5.243 ДЕН
Заштеда: 2.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Tech Fleece женскиот lifestyle дуксер е создаден за дополнителна топлина без дополнителна тежина. Скратениот пораб и удобниот крој се совршени кога комфорот е вашиот приоритет. Удобните ракави, спуштените шевови на рамениците и дополнителниот простор што го обезбедува овој дуксер обезбедуваат култен изглед и пријатно чувство. Мазна од двете страни, Tech Fleece ткаенината обезбедува топлина без да ја жртвува леснотијата.
Спецификација:

 • Oversized
 • Скратен раб
 • Спуштени рабови на рамениците
 • Ткаенина Tech Fleece
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 69% памук, 31% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Розе
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Sportswear Tech Fleece
  Дуксер
  Nike Sportswear Tech Fleece