за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Код на производ: DQ4607-234
Nike

Nike Jordan Flight

Код на производ: DQ4607-234
Донесете спортски стил и удобност во вашиот секојдневе стил, со Nike Jordan Flight женските долен дел тренерки. Fleece ткаенината е удобна и мека, идеална за релаксација после тренинг. Страничните џебови се идеални за складирање на мали предмети, додека еластичниот прилагодлив појас овозможува прилагодено вклопување. Jumpman ознаката дава суптилен допир на наследството на брендот. Спецификација: Ткаенина од руно Странични џебови Еластичен прилагодлив појас Машинско перење Состав: 100% памук .
5.390 ДЕН
5.390 ДЕН
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Донесете спортски стил и удобност во вашиот секојдневе стил, со Nike Jordan Flight женските долен дел тренерки. Fleece ткаенината е удобна и мека, идеална за релаксација после тренинг. Страничните џебови се идеални за складирање на мали предмети, додека еластичниот прилагодлив појас овозможува прилагодено вклопување. Jumpman ознаката дава суптилен допир на наследството на брендот.
Спецификација:

 • Ткаенина од руно
 • Странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Кошарка
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  3.773 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.633 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Jordan Flight
  Долен дел тренерки
  Nike Jordan Flight