за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Plush
Nike Sportswear Plush
Nike Sportswear Plush
Nike Sportswear Plush
Nike Sportswear Plush
Nike Sportswear Plush
Nike Sportswear Plush
Nike Sportswear Plush
Nike Sportswear Plush
Nike Sportswear Plush
Код на производ: DQ6838-010
Nike

Nike Sportswear Plush

Код на производ: DQ6838-010
Nike Sportswear женската lifestyle јакна од вештачко крзно е совршено зимско парче. Температурата надвор е само бројка која се поништува кога ќе го облечете овој модел со две лица. Подолгиот крој значи поголема покриеност без разлика на која страна ја носите и каков стил се практикувате тој ден. Ткаенината од вештачко крзно е топла и пријатна, додека мазната ткаенина со Swoosh дизајн нуди помодерен и елегантен изглед. Времињата и можностите се сменија, можете да ја смените страната за неколку секунди. Вештачкото крзно ве одржува стоплени и дава допир на луксуз кој можете да го покажете на сите благодарение на реверзибилниот дизајн. Џебовите ги чуваат вашите мали нешта како клучевите и телефонот и ги одржуваат вашите раце стоплени кога ќе ги заборавите ракавиците. Страничните отвори на рабовите овозможуваат циркулирање на воздухот, постигнувајќи ја вистинската мерка на топлина и свежина. Спецификација: Женска зимска јакна – lifestyle Подолг модел Со две лица Странични џебови Простран крој Затворање со патент Перење во машина Отвори за вентилација Состав: 100% полиестер.
14.990 ДЕН
14.990 ДЕН
14.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear женската lifestyle јакна од вештачко крзно е совршено зимско парче. Температурата надвор е само бројка која се поништува кога ќе го облечете овој модел со две лица. Подолгиот крој значи поголема покриеност без разлика на која страна ја носите и каков стил се практикувате тој ден. Ткаенината од вештачко крзно е топла и пријатна, додека мазната ткаенина со Swoosh дизајн нуди помодерен и елегантен изглед. Времињата и можностите се сменија, можете да ја смените страната за неколку секунди. Вештачкото крзно ве одржува стоплени и дава допир на луксуз кој можете да го покажете на сите благодарение на реверзибилниот дизајн. Џебовите ги чуваат вашите мали нешта како клучевите и телефонот и ги одржуваат вашите раце стоплени кога ќе ги заборавите ракавиците. Страничните отвори на рабовите овозможуваат циркулирање на воздухот, постигнувајќи ја вистинската мерка на топлина и свежина.
Спецификација:

 • Женска зимска јакна – lifestyle
 • Подолг модел
 • Со две лица
 • Странични џебови
 • Простран крој
 • Затворање со патент
 • Перење во машина
 • Отвори за вентилација
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FB2187-638
  8.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна DQ6878-010
  17.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна DQ6838-551
  14.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Sportswear Plush
  Јакна
  Nike Sportswear Plush