за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Код на производ: DQ4312-259
Nike

Nike Sportswear Tech Fleece

Код на производ: DQ4312-259
Nike Sportswear Tech Fleece машките долен дел тренерки ќе ве стоплат без да ви додадат тежина. Nike деталите даваат врвен изглед подготвен за секојдневно носење. Tech Fleece ткаенина со својот врвен изглед и лесна конструкција, обезбедува добра изолација. Двата легендарни Nike Tech џебови ги чуваат вашите основни работи безбедно. Банџи учкурите на ногавиците нудат можност да ги носите цврсто за да ја задржат топлината или да се отворат за да се овозможи проток на воздух. Спецификација: Standard fit Еластичен прилагодлив појас Банџи учкури на ногавиците Два Nike Tech џебови Состав: 66% памук, 34% полиестер .
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Tech Fleece машките долен дел тренерки ќе ве стоплат без да ви додадат тежина. Nike деталите даваат врвен изглед подготвен за секојдневно носење. Tech Fleece ткаенина со својот врвен изглед и лесна конструкција, обезбедува добра изолација. Двата легендарни Nike Tech џебови ги чуваат вашите основни работи безбедно. Банџи учкурите на ногавиците нудат можност да ги носите цврсто за да ја задржат топлината или да се отворат за да се овозможи проток на воздух.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Банџи учкури на ногавиците
 • Два Nike Tech џебови
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Sportswear Tech Fleece
  Долен дел тренерки
  Nike Sportswear Tech Fleece