за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Circa
Nike Sportswear Circa
Nike Sportswear Circa
Nike Sportswear Circa
Nike Sportswear Circa
Nike Sportswear Circa
Nike Sportswear Circa
Nike Sportswear Circa
Nike Sportswear Circa
Nike Sportswear Circa
Код на производ: DQ4234-696
Nike

Nike Sportswear Circa

Код на производ: DQ4234-696
Nike Sportswear Circa машкиот дуксер за ветер е инспириран од модата на спортска облека за трчање. Модерните иновации во дизајнот на спортските парчиња се пренесуваат на градските улици и ги прават погодни за носење секој ден. Начинот на изработка и изборот на материјал ви овозможува да бидете постојано суви во текот на вашата активност, бидејќи се спречува можноста за прекумерно потење. Потребните ситници можете да ги ставите во големиот кенгур џеб со велкро лепенка кога ќе излезете од дома. Капуљачата со учкур и прилагодливите еластични делови на ракавите не само што штитат од нагли промени на температурата, туку се и модерни детали. Спецификација: Машки дуксер за секој ден Кенгур џеб Капуљача Перење во машина Извезено Nike лого Состав: 80% памук, 20% полиестер.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

9.590 ДЕН
9.590 ДЕН
6.713 ДЕН
Заштеда: 2.877 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Circa машкиот дуксер за ветер е инспириран од модата на спортска облека за трчање. Модерните иновации во дизајнот на спортските парчиња се пренесуваат на градските улици и ги прават погодни за носење секој ден. Начинот на изработка и изборот на материјал ви овозможува да бидете постојано суви во текот на вашата активност, бидејќи се спречува можноста за прекумерно потење. Потребните ситници можете да ги ставите во големиот кенгур џеб со велкро лепенка кога ќе излезете од дома. Капуљачата со учкур и прилагодливите еластични делови на ракавите не само што штитат од нагли промени на температурата, туку се и модерни детали.
Спецификација:

 • Машки дуксер за секој ден
 • Кенгур џеб
 • Капуљача
 • Перење во машина
 • Извезено Nike лого
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црвена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Sportswear Circa
  Јакна
  Nike Sportswear Circa