за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Код на производ: DN4715-010
Nike

Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST

Код на производ: DN4715-010
14.990 ДЕН
10.493 ДЕН
10.493 ДЕН
Заштеда: 4.497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DQ8104-612
Цена 10.983 ДЕН
Заштеда 30%
15.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна DA9806-673
Цена 5.445 ДЕН
Заштеда 50%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна DQ7348-612
Цена 8.603 ДЕН
Заштеда 30%
12.290 ДЕН
Додај во кошничка
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST
Јакна
Nike LAL M NK JKT FILL CTS ST