за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Tech Windrunner
Nike Sportswear Tech Windrunner
Nike Sportswear Tech Windrunner
Nike Sportswear Tech Windrunner
Nike Sportswear Tech Windrunner
Nike Sportswear Tech Windrunner
Nike Sportswear Tech Windrunner
Nike Sportswear Tech Windrunner
Код на производ: CW4298-623
Nike

Nike Sportswear Tech Windrunner

Код на производ: CW4298-623
Nike Sportswear Tech Windrunner е женски дуксер со капуљача, дизајниран за удобност и комфор. Дизајниран да ја користи топлината на вашето тело за да ги разубави студените денови. Изработен е со големо количество на лесен памук, кој обезбедува удобност и пријатност во контакт со вашата кожа. Патентот со целосна должина лесно ја прилагодува отвореноста. Можете да ги ставите телефонот, клучевите или другите вредни предмети во внатрешниот џеб. Трендовите се менуваат, но овој безвременски женски дуксер никогаш нема да излезе од мода Омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е само ваш. Без оглед на изборот што ќе изберете, овој дуксер ќе го надополни вашиот спортско елегантен стил. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Состав: 69% памук и 31% полиестер Патент Машинско перење.
8.190 ДЕН
8.190 ДЕН
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Tech Windrunner е женски дуксер со капуљача, дизајниран за удобност и комфор. Дизајниран да ја користи топлината на вашето тело за да ги разубави студените денови. Изработен е со големо количество на лесен памук, кој обезбедува удобност и пријатност во контакт со вашата кожа. Патентот со целосна должина лесно ја прилагодува отвореноста. Можете да ги ставите телефонот, клучевите или другите вредни предмети во внатрешниот џеб. Трендовите се менуваат, но овој безвременски женски дуксер никогаш нема да излезе од мода Омилени фармерки, хеланки или тренерки, изборот е само ваш. Без оглед на изборот што ќе изберете, овој дуксер ќе го надополни вашиот спортско елегантен стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Состав: 69% памук и 31% полиестер
 • Патент
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црвена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DZ4612-638
  5.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DR4973-601
  5.243 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DR4973-010
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Sportswear Tech Windrunner
  Дуксер
  Nike Sportswear Tech Windrunner