за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
adidas W Zne 36h Pk H
Код на производ: CE1968
adidas

adidas W Zne 36h Pk H

Код на производ: CE1968
9.288 ДЕН
9.288 ДЕН
5.572 ДЕН
Заштеда: 3.716 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер IN5132
5.350 ДЕН
Заштеда 20%
6.688 ДЕН
Додај во кошничка
adidas W Zne 36h Pk H
Дуксер
adidas W Zne 36h Pk H