за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Cocomo Full Zip
Код на производ: CCM181227-48
Cocomo

Cocomo Full Zip

Код на производ: CCM181227-48
2.690 ДЕН
2.690 ДЕН
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Cocomo
Намена Lifestyle
Боја Сива
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCM181227-02
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCM181251-50
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CCMZ183242-02
662 ДЕН
Заштеда 65%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Cocomo Full Zip
Дуксер
Cocomo Full Zip