за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Converse Patch Pocket Core Puffer
Код на производ: 10023798-A02-316
Converse

Converse Patch Pocket Core Puffer

Код на производ: 10023798-A02-316
6.790 ДЕН
6.790 ДЕН
4.753 ДЕН
Заштеда: 2.037 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Converse
Намена Lifestyle
Боја Зелена
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 10023798-A01-001
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Converse Patch Pocket Core Puffer
Јакна
Converse Patch Pocket Core Puffer