за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo RIB 2PC JF BLUE
Код на производ: 800373716004
Speedo

Speedo RIB 2PC JF BLUE

Код на производ: 800373716004
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.151 ДЕН
Заштеда: 239 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 9-10 9-10г.
  • 1112 1112
  • 1314 1314
  • 1516 1516
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - дводелен
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo RIB 2PC JF BLUE
Костим за капење - дводелен
Speedo RIB 2PC JF BLUE