за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET
Код на производ: 1839841262
Columbia

Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET

Код на производ: 1839841262
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
3.992 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд Columbia
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2051371224
4.835 ДЕН
Заштеда 45%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2051361626
4.095 ДЕН
Заштеда 50%
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1955101278
4.479 ДЕН
Заштеда 35%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET
Јакна
Columbia PARDON MY TRENCH™ II RAIN JACKET