за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo ALV PT AJ TSRP 2PC AF BLUE/PINK
Speedo ALV PT AJ TSRP 2PC AF BLUE/PINK
Speedo ALV PT AJ TSRP 2PC AF BLUE/PINK
Speedo ALV PT AJ TSRP 2PC AF BLUE/PINK
Код на производ: 800308316787
Speedo

Speedo ALV PT AJ TSRP 2PC AF BLUE/PINK

Код на производ: 800308316787
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
2.781 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34 34
  • 36 36
  • 38 38
  • 40 40
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - дводелен
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.781 ДЕН
Заштеда 10%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.699 ДЕН
Заштеда 45%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Speedo ALV PT AJ TSRP 2PC AF BLUE/PINK
Костим за капење - дводелен
Speedo ALV PT AJ TSRP 2PC AF BLUE/PINK