за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Essentials 2
adidas Essentials 2
adidas Essentials 2
adidas Essentials 2
adidas Essentials 2
adidas Essentials 2
adidas Essentials 2
adidas Essentials 2
adidas Essentials 2
adidas Essentials 2
Код на производ: IS2587
adidas

adidas Essentials 2

Код на производ: IS2587
Код на производителот: ECN72
adidas Essentials 2 детската универзална lifestyle маичка за тинејџери е клучно парче во вашата гардероба. Оваа adidas маичка се издвојува благодарение на своето задебелено лого. Меката памучна ткаенина е природно лесна и удобна и изгледа добро без разлика колку често ја носите. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Тркалезна јака со еластичен ластик adidas лого.
1.188 ДЕН
1.188 ДЕН
1.069 ДЕН
Заштеда: 119 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 128 7-8г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Essentials 2 детската универзална lifestyle маичка за тинејџери е клучно парче во вашата гардероба. Оваа adidas маичка се издвојува благодарение на своето задебелено лого. Меката памучна ткаенина е природно лесна и удобна и изгледа добро без разлика колку често ја носите. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака со еластичен ластик
 • adidas лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Essentials 2
  Маица
  adidas Essentials 2