за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ: IS0001
adidas

adidas Essentials

Код на производ: IS0001
Код на производителот: ECQ68
По напорниот тренинг или напорниот ден на работа, време е за одмор, а тоа вклучува кроеви како adidas Essentials машки lifestyle шорцеви. Шорцевите се направени од мек француски фротир кој е нежен за вашата кожа, па ќе сакате одморот да трае со часови. Среден струк и прилагодливи врвки за влечење значат персонализирано вклопување, додека страничните џебови кријат клучеви или далечински управувач. Големото лого на adidas го истакнува вашиот спортски изглед дури и откако сте го замениле кардио со каучот. adidas Essentials е направен од памук добиен од синџирот за производство Better Cotton кој поддржува одржливо земјоделство, се со цел зачувување на животната средина. Спецификација: Машки lifestyle шорцеви Странични џебови Еластичен појас со врвка Заден џеб adidas лого Состав: 100% памук.
1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
1.789 ДЕН
Заштеда: 199 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

По напорниот тренинг или напорниот ден на работа, време е за одмор, а тоа вклучува кроеви како adidas Essentials машки lifestyle шорцеви. Шорцевите се направени од мек француски фротир кој е нежен за вашата кожа, па ќе сакате одморот да трае со часови. Среден струк и прилагодливи врвки за влечење значат персонализирано вклопување, додека страничните џебови кријат клучеви или далечински управувач. Големото лого на adidas го истакнува вашиот спортски изглед дури и откако сте го замениле кардио со каучот. adidas Essentials е направен од памук добиен од синџирот за производство Better Cotton кој поддржува одржливо земјоделство, се со цел зачувување на животната средина. Спецификација:

 • Машки lifestyle шорцеви
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со врвка
 • Заден џеб
 • adidas лого
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Essentials
  Шорцеви
  adidas Essentials