за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ: IC9435
adidas

adidas Essentials

Код на производ: IC9435
Код на производителот: ECQ43
adidas Essential машките lifestyle шорцеви зрачат со спортски вибрации во дизајнот и изборот на материјали. Еластичниот појас со врвка овозможува персонализирано прилагодување, така што нема страв од движење при каква било активност. Наједноставната маичка во комбинација со моделот adidas Essential ќе ја истакне вашата атлетска градба и спортски стил. Страничните џебови чуваат мали скапоцености како телефони, клучеви или паричници. Логото на брендот покажува дека adidas е вашиот прв и вистински избор кога станува збор за спортска опрема. Откријте го совршениот спој на удобност и стил со adidas Essential Shorts. Уделот на памукот во овој производ доаѓа од ланецот Better Cotton, кој поддржува одржливо земјоделство, се со цел зачувување на животната средина. Спецификација: Машки lifestyle шорцеви Стандарден крој Странични џебови Еластичен појас со врвка adidas лого.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
1.789 ДЕН
Заштеда: 199 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Essential машките lifestyle шорцеви зрачат со спортски вибрации во дизајнот и изборот на материјали. Еластичниот појас со врвка овозможува персонализирано прилагодување, така што нема страв од движење при каква било активност. Наједноставната маичка во комбинација со моделот adidas Essential ќе ја истакне вашата атлетска градба и спортски стил. Страничните џебови чуваат мали скапоцености како телефони, клучеви или паричници. Логото на брендот покажува дека adidas е вашиот прв и вистински избор кога станува збор за спортска опрема. Откријте го совршениот спој на удобност и стил со adidas Essential Shorts. Уделот на памукот во овој производ доаѓа од ланецот Better Cotton, кој поддржува одржливо земјоделство, се со цел зачувување на животната средина. Спецификација:

 • Машки lifestyle шорцеви
 • Стандарден крој
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со врвка
 • adidas лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  1.789 ДЕН
  Заштеда 10%
  1.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Essentials
  Шорцеви
  adidas Essentials