за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Badge Of Sport
adidas Badge Of Sport
adidas Badge Of Sport
adidas Badge Of Sport
adidas Badge Of Sport
adidas Badge Of Sport
adidas Badge Of Sport
adidas Badge Of Sport
Код на производ: IS3234
adidas

adidas Badge Of Sport

Код на производ: IS3234
Код на производителот: KOI24
adidas Badge Of Sport е машка lifestyle маичка. Парче облека што е од суштинско значење за секоја лежерна пригода. Оваа мека памучна маичка го истакнува ефектното лого на adidas Badge of Sport на градите, што ја прави одлично парче стил. Комбинацијата надополнете ја со фармерки, шорцеви или тренерка и одлично ќе се вклопи со секое парче облека. Каде и да ве одведе денот, оваа маица е подготвена за секоја пригода. Памучните влакна во овој производ доаѓаат од програмата Better Cotton. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Badge Of Sport лого на градите Секојдневен крој Памучен материјал.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.488 ДЕН
2.488 ДЕН
2.239 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Badge Of Sport е машка lifestyle маичка. Парче облека што е од суштинско значење за секоја лежерна пригода. Оваа мека памучна маичка го истакнува ефектното лого на adidas Badge of Sport на градите, што ја прави одлично парче стил. Комбинацијата надополнете ја со фармерки, шорцеви или тренерка и одлично ќе се вклопи со секое парче облека. Каде и да ве одведе денот, оваа маица е подготвена за секоја пригода. Памучните влакна во овој производ доаѓаат од програмата Better Cotton. Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Badge Of Sport лого на градите
 • Секојдневен крој
 • Памучен материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IR5238
  2.239 ДЕН
  Заштеда 10%
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Badge Of Sport
  Маица
  adidas Badge Of Sport