за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Animal Print
Код на производ: IW1376
adidas

adidas Animal Print

Код на производ: IW1376
Код на производителот: JSI51
adidas Animal Print е класична детска lifestyle маица за тинејџерки, со нов пресврт на класичното брендирање. Оваа разиграна adidas маичка додава шарм на летните денови. Меката памучна ткаенина и удобниот крој обезбедуваат целодневна удобност за авантури на сонце. Носете ја под тексас јакна за ноќно излегување или комбинирајте ја со шорцеви и сандали за да го ослободите вашиот внатрешен авантурист. Спецификација: Standard fit Кратки ракави Тркалезна јака Badge od Sport лого Better Cotton.
1.188 ДЕН
1.188 ДЕН
1.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 152 11-12г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Animal Print е класична детска lifestyle маица за тинејџерки, со нов пресврт на класичното брендирање. Оваа разиграна adidas маичка додава шарм на летните денови. Меката памучна ткаенина и удобниот крој обезбедуваат целодневна удобност за авантури на сонце. Носете ја под тексас јакна за ноќно излегување или комбинирајте ја со шорцеви и сандали за да го ослободите вашиот внатрешен авантурист. Спецификација:

 • Standard fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Badge od Sport лого
 • Better Cotton

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица HR8147
  891 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица HR8148
  891 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица GN4045
  870 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Animal Print
  Маица
  adidas Animal Print