за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Terrex
Код на производ: IN4668
adidas

adidas Terrex

Код на производ: IN4668
Код на производителот: BXC53
adidas Terrex женска маичка со лежерен дизајн за секојдневно носење. Оваа женска маичка со кратки ракави и графички дизајн има регуларен крој и е направена од 70% памук и 30% рециклиран памук - одржлив избор за свесна одлука на потрошувачите. Со големото Terrex брендирање на градите, оваа маица комбинира стил, квалитет и еколошки пристап во едно беспрекорно пакување. Лесниот дизајн обезбедува удобност и слобода на движење, што го прави идеален за релаксација или подготовка пред или после активности на отворено. Спецификација: Женска маичка Кратки ракави Регуларен крој Ребреста тркалезна јака.
2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Terrex женска маичка со лежерен дизајн за секојдневно носење. Оваа женска маичка со кратки ракави и графички дизајн има регуларен крој и е направена од 70% памук и 30% рециклиран памук - одржлив избор за свесна одлука на потрошувачите. Со големото Terrex брендирање на градите, оваа маица комбинира стил, квалитет и еколошки пристап во едно беспрекорно пакување. Лесниот дизајн обезбедува удобност и слобода на движење, што го прави идеален за релаксација или подготовка пред или после активности на отворено. Спецификација:

 • Женска маичка
 • Кратки ракави
 • Регуларен крој
 • Ребреста тркалезна јака

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари
  adidas Terrex
  Маица
  adidas Terrex