за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Animal
Код на производ: IT1425
adidas

adidas Animal

Код на производ: IT1425
Код на производителот: KND06
adidas Animal е женска маичка за тренирање која ја одржува вашата дива страна. Нема потреба да трчате по бескрајни савани бидејќи во оваа маичка на adidas Animal дивото животно во вас ќе биде истакнато дури и кога само се одмарате. Животински принт инспириран од 80-тите години се појавува од култното лого на Trefoil. Мекиот памук добиен од Better Cotton обезбедува удобност и комфорт во текот на денот. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и и го продолжува животот. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Женска маица за тренинг adidas лого Засилена јака Кратки ракави Animal print Состав: 100% памук.
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Animal е женска маичка за тренирање која ја одржува вашата дива страна. Нема потреба да трчате по бескрајни савани бидејќи во оваа маичка на adidas Animal дивото животно во вас ќе биде истакнато дури и кога само се одмарате. Животински принт инспириран од 80-тите години се појавува од култното лого на Trefoil. Мекиот памук добиен од Better Cotton обезбедува удобност и комфорт во текот на денот. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и и го продолжува животот. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • adidas лого
 • Засилена јака
 • Кратки ракави
 • Animal print
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IS3613
  2.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица IR5887
  1.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Animal
  Маица
  adidas Animal