за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Team Trae
Код на производ: IU2818
adidas

adidas Team Trae

Код на производ: IU2818
Код на производителот: KMD29
Истрчајте на теренот полни со самодоверба со adidas Team Trae машкиот дуксер за кошарка. Играјте како вашиот идол Trae Young и пружете ја најдобрата игра на теренот. Загрејте ги мускулите пред и по победата во моделот adidas Team Trae. Овој разновиден дуксер има капа која во комбинација со мек памук ви овозможува удобност и топлина за време на тренингот. Ребрести ластици го спречуваат продирањето на студениот воздух, додека логото на брендот дава класичен спортски изглед. Без разлика дали сте на трибините или на теренот, ќе уживате во удобност со високи перформанси. Чувствувајте се како дел од најдобрите пет тимови секогаш кога ќе ја носите дуксерот adidas Team Trae. Спецификација: Машки дуксер за кошарка Капа Ребрести ластици Кенгурски џеб adidas лого Материјал: 100% памук.
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
3.670 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Истрчајте на теренот полни со самодоверба со adidas Team Trae машкиот дуксер за кошарка. Играјте како вашиот идол Trae Young и пружете ја најдобрата игра на теренот. Загрејте ги мускулите пред и по победата во моделот adidas Team Trae. Овој разновиден дуксер има капа која во комбинација со мек памук ви овозможува удобност и топлина за време на тренингот. Ребрести ластици го спречуваат продирањето на студениот воздух, додека логото на брендот дава класичен спортски изглед. Без разлика дали сте на трибините или на теренот, ќе уживате во удобност со високи перформанси. Чувствувајте се како дел од најдобрите пет тимови секогаш кога ќе ја носите дуксерот adidas Team Trae. Спецификација:

 • Машки дуксер за кошарка
 • Капа
 • Ребрести ластици
 • Кенгурски џеб
 • adidas лого
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IJ0274
  3.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IB9396
  4.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC0218
  3.172 ДЕН
  Заштеда 40%
  5.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Team Trae
  Дуксер
  adidas Team Trae