за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas G FI 3S FZ
Код на производ: IS3407
adidas

adidas G FI 3S FZ

Код на производ: IS3407
Код на производителот: ECG91
3.388 ДЕН
3.388 ДЕН
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 128 7-8г.
  • 140 9-10г.
  • 152 11-12г.
  • 164 13-14г.
  • 170 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Колекција Sportswear
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HS1141
2.371 ДЕН
Заштеда 30%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC5573
1.990 ДЕН
Заштеда 20%
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер H44669
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Додај во кошничка
adidas G FI 3S FZ
Дуксер
adidas G FI 3S FZ