за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Own the Run
Код на производ: IQ3873
adidas

adidas Own the Run

Код на производ: IQ3873
Код на производителот: IKM50
Ви ја претставуваме adidas Own the Run женската јакна-ветровка за трчање со капа, совршен придружник кој ќе ве одржува во движење кога времето е помалку од идеално. Технологијата WIND.RDY е дизајнирана да ве одржува во форма при ветровито време, додека рефлектирачките детали сјаат во услови на слаба осветленост. Врвките овозможуваат лесно персонализирање. Џебот на градите може да држи клучеви или телефон за да можете слободно да трчате. Не дозволувајте лошото време да ве забави - закопчајте ја оваа ветровка и справувајте се со секој предизвик што ќе ви се појави. Спецификација: Женска јакна за трчање со капа Целосно затворање со патент Капа Џеб на градите со патент WIND.RDY технологија.
4.888 ДЕН
4.888 ДЕН
3.910 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ви ја претставуваме adidas Own the Run женската јакна-ветровка за трчање со капа, совршен придружник кој ќе ве одржува во движење кога времето е помалку од идеално. Технологијата WIND.RDY е дизајнирана да ве одржува во форма при ветровито време, додека рефлектирачките детали сјаат во услови на слаба осветленост. Врвките овозможуваат лесно персонализирање. Џебот на градите може да држи клучеви или телефон за да можете слободно да трчате. Не дозволувајте лошото време да ве забави - закопчајте ја оваа ветровка и справувајте се со секој предизвик што ќе ви се појави. Спецификација:

 • Женска јакна за трчање со капа
 • Целосно затворање со патент
 • Капа
 • Џеб на градите со патент
 • WIND.RDY технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна IL4124
  3.212 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна HM4320
  4.752 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.788 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна HC6323
  5.257 ДЕН
  Заштеда 35%
  8.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Own the Run
  Јакна
  adidas Own the Run