за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas POWER COVER UP
adidas POWER COVER UP
adidas POWER COVER UP
adidas POWER COVER UP
adidas POWER COVER UP
adidas POWER COVER UP
adidas POWER COVER UP
adidas POWER COVER UP
Код на производ: IT9199
adidas

adidas POWER COVER UP

Код на производ: IT9199
Код на производителот: KOM26
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
adidas POWER COVER UP
Дуксер
adidas POWER COVER UP