за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Champion Chmp
Champion Chmp
Champion Chmp
Champion Chmp
Код на производ: CHA241G803-66
Champion

Champion Chmp

Код на производ: CHA241G803-66
Champion Chmp детската lifestyle маица за помлади девојчиња е совршена за малите авантуристи. Маичката е изработена од мек, лесен памук и е исклучително удобна и пријатна за носење. Има кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и му го продолжува животот. Повеќе од интересна, шарената Champion графика во форма на срце ги учи на љубов уште од мали нозе, ја надополнува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на аутфит. Облечете ја оваа модерна и убава маица и препуштете се на нов ден и нови авантури. Спецификација: Детска lifestyle маица за помлади девојки Кратки ракави Засилена јака Champion графика во боја.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

790 ДЕН
553 ДЕН
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 7-8г.
 • M 9-10г.
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion Chmp детската lifestyle маица за помлади девојчиња е совршена за малите авантуристи. Маичката е изработена од мек, лесен памук и е исклучително удобна и пријатна за носење. Има кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и му го продолжува животот. Повеќе од интересна, шарената Champion графика во форма на срце ги учи на љубов уште од мали нозе, ја надополнува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на аутфит. Облечете ја оваа модерна и убава маица и препуштете се на нов ден и нови авантури. Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за помлади девојки
 • Кратки ракави
 • Засилена јака
 • Champion графика во боја

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Зелена
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Champion Chmp
  Маица
  Champion Chmp