за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW HYBRID SYN FILL JKT
M NSW HYBRID SYN FILL JKT
M NSW HYBRID SYN FILL JKT
M NSW HYBRID SYN FILL JKT
M NSW HYBRID SYN FILL JKT
M NSW HYBRID SYN FILL JKT
M NSW HYBRID SYN FILL JKT
M NSW HYBRID SYN FILL JKT
Код на производ: DX2036-068

M NSW HYBRID SYN FILL JKT

Код на производ: DX2036-068
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN2608-010
Цена 16.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB7551-010
Цена 6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FN2839-010
Цена 8.990 ДЕН
Додај во кошничка
M NSW HYBRID SYN FILL JKT
Јакна
M NSW HYBRID SYN FILL JKT