за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ELLESSE Lola
ELLESSE Lola
ELLESSE Lola
ELLESSE Lola
ELLESSE Lola
ELLESSE Lola
Код на производ: ELA233G504-08
ELLESSE

ELLESSE Lola

Код на производ: ELA233G504-08
ELLESSE LOLA е детска скијачка јакна со која вашето девојче ќе може да ужива во магијата на снегот. Дизајнирана да не излегува од снег, оваа детска јакна за скијање ќе го направи секое излегување во снегот без грижа, па вашите малечки ќе можат да се фокусираат на забавата. Изработена од полиестер, оваа детска јакна за скијање е направена за да му даде максимална удобност на вашето девојче и да и овозможи да ужива во снежниот ден. Капуљачата штити од студ и снег, а страничните џебови ќе бидат безбедно место за складирање на ситници. Спецификација: Детска јакна за скијање Состав: 100% полиестер.
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
5.590 ДЕН
5.590 ДЕН
2.795 ДЕН
Заштеда: 2.795 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4Y 3-4г.
 • 8Y 7-8г.
 • 10Y 9-10г.
 • 12Y 11-12г.
 • 14Y 13-14г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

ELLESSE LOLA е детска скијачка јакна со која вашето девојче ќе може да ужива во магијата на снегот. Дизајнирана да не излегува од снег, оваа детска јакна за скијање ќе го направи секое излегување во снегот без грижа, па вашите малечки ќе можат да се фокусираат на забавата. Изработена од полиестер, оваа детска јакна за скијање е направена за да му даде максимална удобност на вашето девојче и да и овозможи да ужива во снежниот ден. Капуљачата штити од студ и снег, а страничните џебови ќе бидат безбедно место за складирање на ситници. Спецификација:

 • Детска јакна за скијање
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Скијање
  Бренд ELLESSE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна ELA233G502-52
  3.395 ДЕН
  Заштеда 50%
  6.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна ELA233G504-01
  2.795 ДЕН
  Заштеда 50%
  5.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  ELLESSE Lola
  Јакна
  ELLESSE Lola