за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Dri-Fit One
Nike Dri-Fit One
Nike Dri-Fit One
Nike Dri-Fit One
Nike Dri-Fit One
Nike Dri-Fit One
Nike Dri-Fit One
Nike Dri-Fit One
Код на производ: FB5125-618
Nike

Nike Dri-Fit One

Код на производ: FB5125-618
Nike Dri-FIT One е женска маичка со долги ракави и тркалезно деколте. Без разлика дали тренирате или се релаксирате после работа, ќе ви биде удобно во оваа мека и прозрачна маичка. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Меките, еластични делови на ракавите помагаат сè да остане на своето место додека се движите. Има опуштен крој и ви овозможува лежерен изглед. Спецификација: Женска маичка Долги ракави Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 58% полиестер, 37% памук, 5% еластин.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Dri-FIT One е женска маичка со долги ракави и тркалезно деколте. Без разлика дали тренирате или се релаксирате после работа, ќе ви биде удобно во оваа мека и прозрачна маичка. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Меките, еластични делови на ракавите помагаат сè да остане на своето место додека се движите. Има опуштен крој и ви овозможува лежерен изглед.
Спецификација:

 • Женска маичка
 • Долги ракави
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 58% полиестер, 37% памук, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Тренинг
  Боја Црвена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Елена
  Елена
  16.03.2024. 16:07

  Слични производи

  Nike Dri-Fit One
  Дуксер
  Nike Dri-Fit One