за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Under Armour Storm Outrun Cold
Код на производ: 1373979-437
Under Armour

Under Armour Storm Outrun Cold

Код на производ: 1373979-437
Under Armour Storm Outrun Cold е женска јакна за трчање со капуљача, идеална за ветровити и влажни услови. Бидете пристојни без да ја изоставувате удобноста. Стегната, удобна и водоотпорна јакна ќе ви овозможи да се фокусирате на вашето трчање што е можно повеќе. Технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Има раглан ракави и рефлектирачки елементи. Џебовите се со патент и лесно и безбедно ќе ги држат сите ваши ситници, а има и внатрешен џеб. Долниот дел се прилагодува со банџи врвка. Спецификација: Женска јакна за трчање UA Storm технологија Секојдневен крој Состав: 100% најлон Рефлектирачки елемент BungeeRaglan ракави Џебови со патент Внатрешен џеб.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

STORM е наменет за полоши временски услови, а го има во облеката, обувките и додатоците како чанти и ранци. Тоа им овозможува на производите да бидат водоотпорни и отпорни на ветер. Сите модели на STORM погледнете ги ТУКА.

8.990 ДЕН
8.990 ДЕН
5.394 ДЕН
Заштеда: 3.596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
 • MD M
 • LG L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Storm Outrun Cold е женска јакна за трчање со капуљача, идеална за ветровити и влажни услови. Бидете пристојни без да ја изоставувате удобноста. Стегната, удобна и водоотпорна јакна ќе ви овозможи да се фокусирате на вашето трчање што е можно повеќе. Технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Има раглан ракави и рефлектирачки елементи. Џебовите се со патент и лесно и безбедно ќе ги држат сите ваши ситници, а има и внатрешен џеб. Долниот дел се прилагодува со банџи врвка.
Спецификација:

 • Женска јакна за трчање
 • UA Storm технологија
 • Секојдневен крој
 • Состав: 100% најлон
 • Рефлектирачки елемент
 • BungeeRaglan ракави
 • Џебови со патент
 • Внатрешен џеб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Under Armour
  Намена Трчање
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Under Armour Storm Outrun Cold
  Јакна
  Under Armour Storm Outrun Cold