за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Champion Color Block
Champion Color Block
Champion Color Block
Champion Color Block
Champion Color Block
Champion Color Block
Champion Color Block
Champion Color Block
Код на производ: 219953-YS001
Champion

Champion Color Block

Код на производ: 219953-YS001
CHAMPION COLOR BLOCK е удобен машки lifestyle дуксер што зрачи со леснотија и удобност. Прошетајте по градските улици со стил и покажете ја најдобрата верзија од себе во оваа машка дуксера CHAMPION, која ќе ви овозможи пријатност и удобност. Врвната изработка и висококвалитетниот материјал се гаранција за целодневно уживање. Ракавите спречуваат несакано движење, а во кенгурскиот џеб можете да ги ставите сите потребни ситници и да ги загреете рацете доколку е потребно. Логото Champion на внатрешната страна на ракавот и на градите повеќе од јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Состав: 80% памук и 20% полиестер Лого CHAMPION Кенгурски џеб Еластичен дел на ракавите Капуљача со врвка .
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION COLOR BLOCK е удобен машки lifestyle дуксер што зрачи со леснотија и удобност. Прошетајте по градските улици со стил и покажете ја најдобрата верзија од себе во оваа машка дуксера CHAMPION, која ќе ви овозможи пријатност и удобност. Врвната изработка и висококвалитетниот материјал се гаранција за целодневно уживање. Ракавите спречуваат несакано движење, а во кенгурскиот џеб можете да ги ставите сите потребни ситници и да ги загреете рацете доколку е потребно. Логото Champion на внатрешната страна на ракавот и на градите повеќе од јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Лого CHAMPION
 • Кенгурски џеб
 • Еластичен дел на ракавите
 • Капуљача со врвка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Жолта
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Pero
  Pero
  05.03.2024. 16:20

  Слични производи

  Champion Color Block
  Дуксер
  Champion Color Block