за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion ROCH INSP
Champion ROCH INSP
Champion ROCH INSP
Champion ROCH INSP
Код на производ: CHA233B807-5U
Champion

Champion ROCH INSP

Код на производ: CHA233B807-5U
Champion ROCH INSP е детска lifestyle маица за момчиња, која се карактеризира со атрактивен дизајн, како и со квалитетот на памучната ткаенина од која е направена. Класична памучна маичка е незаменлив дел од гардеробата на вашето малечко. Удобна и многу пријатна за носење, оваа маица ќе ја обезбеди сета удобност и слобода на движење. Истакнатите логоа на Champion го нагласуваат спортскиот дух на вашето момче. За училиште, игра и сите авантури во кои ужива, детската маица Champion ROCH INSP за момчиња е одличен избор за сите прилики. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Состав: 100% памук.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion ROCH INSP е детска lifestyle маица за момчиња, која се карактеризира со атрактивен дизајн, како и со квалитетот на памучната ткаенина од која е направена. Класична памучна маичка е незаменлив дел од гардеробата на вашето малечко. Удобна и многу пријатна за носење, оваа маица ќе ја обезбеди сета удобност и слобода на движење. Истакнатите логоа на Champion го нагласуваат спортскиот дух на вашето момче. За училиште, игра и сите авантури во кои ужива, детската маица Champion ROCH INSP за момчиња е одличен избор за сите прилики.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Црвена
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Champion ROCH INSP
  Маица
  Champion ROCH INSP