за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ROCH INSP
ROCH INSP
ROCH INSP
ROCH INSP
Код на производ: CHA233B609-11

ROCH INSP

Код на производ: CHA233B609-11
Привлечен и удобен, Champion ROCH INSP е детски дуксер со капуљача за момчиња. Неговата удобна ткаенина ќе го направи секојдневното носење многу пријатно, додека дизајнот со нагласени логоа на Champion ќе го истакне спортскиот стил на вашите малечки. Капуљача и кенгурскиот џеб ќе го стоплат вашето малечко кога ќе паднат температурите. Еластичните делови на појасот и ракавите ќе обезбедат дуксерот да остане на своето место додека вашето момче ужива во своите авантури. Спецификација: Капуљача Кенгурски џеб Еластични делови на струкот и ракавите Состав: 78% памук, 22% полиестер.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Привлечен и удобен, Champion ROCH INSP е детски дуксер со капуљача за момчиња. Неговата удобна ткаенина ќе го направи секојдневното носење многу пријатно, додека дизајнот со нагласени логоа на Champion ќе го истакне спортскиот стил на вашите малечки. Капуљача и кенгурскиот џеб ќе го стоплат вашето малечко кога ќе паднат температурите. Еластичните делови на појасот и ракавите ќе обезбедат дуксерот да остане на своето место додека вашето момче ужива во своите авантури.
Спецификација:

 • Капуљача
 • Кенгурски џеб
 • Еластични делови на струкот и ракавите
 • Состав: 78% памук, 22% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Боја Бела
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA243F609-01
  Цена 3.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер SSA243F606-92
  Цена 3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  ROCH INSP
  Дуксер
  ROCH INSP