за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Nike Club Fleece+
Код на производ: FB7687-323
Nike

Nike Club Fleece+

Код на производ: FB7687-323
Nike Club Fleece+ се долен дел машки тренерки кои ќе станат вашиот омилен дел од вашата гардероба. Направени се од комбинација на мек и потежок француски фротир за да обезбеди топлина и удобност во текот на денот. Намалениот крој на оваа долна тренерка обезбедува повеќе простор во половината, пределот на нозете, а еластичните делови на нозете обезбедуваат стабилност и овозможуваат вашите омилени Nike патики да блеснат. Втиснатото класично лого на Futura на левата бутина зборува за вашата посветеност на брендот. Ткаенината, која е мазна однадвор и четкана одвнатре, обезбедува удобност и топлина, а дишењето што го обезбедува ви овозможува да го носите во текот на целата година, без разлика на температурите. Еластичниот појас обезбедува стабилност и удобност. Страничните џебови обезбедуваат безбедно место за вашите лични работи, но и место каде што можете да ги загреете рацете. Спецификација: Машки тренерки Материјал: 80% памук, 20% полиестер Машинско перење Еластичен појас Futura лого Еластични делови на нозете Странични џебови и заден џеб.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
3.143 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Club Fleece+ се долен дел машки тренерки кои ќе станат вашиот омилен дел од вашата гардероба. Направени се од комбинација на мек и потежок француски фротир за да обезбеди топлина и удобност во текот на денот. Намалениот крој на оваа долна тренерка обезбедува повеќе простор во половината, пределот на нозете, а еластичните делови на нозете обезбедуваат стабилност и овозможуваат вашите омилени Nike патики да блеснат. Втиснатото класично лого на Futura на левата бутина зборува за вашата посветеност на брендот. Ткаенината, која е мазна однадвор и четкана одвнатре, обезбедува удобност и топлина, а дишењето што го обезбедува ви овозможува да го носите во текот на целата година, без разлика на температурите. Еластичниот појас обезбедува стабилност и удобност. Страничните џебови обезбедуваат безбедно место за вашите лични работи, но и место каде што можете да ги загреете рацете.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење
 • Еластичен појас
 • Futura лого
 • Еластични делови на нозете
 • Странични џебови и заден џеб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Club Fleece+
  Долен дел тренерки
  Nike Club Fleece+