за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Код на производ: FN7712-493
Nike

Nike Sportswear

Код на производ: FN7712-493
Од игралиштето до паркот, долните тренерки за тинејџери Nike Sportswear за деца се совршен придружник за секојдневна удобност. Бидете подготвени за сите ваши авантури. Направени од лесно руно кое е мазно однадвор и меко одвнатре, оваа тренерка е лесен слој идеален за моменти кога сакате малку дополнителна топлина. Карго џебовите ви даваат безбедно место за складирање на грицки и мали предмети. Еластичниот прилагодлив појас ви помага да го прилагодите вклопувањето. Ребрести делови ви овозможуваат да ги покажете вашите омилени патики. Спецификација: Еластичен прилагодлив појас Ребрести делови Карго џебови Состав: 80% памук, 20% полиестер.

Специјалната колекција FLEECE е направена од најквалитетни материјали прилагодени да дадат најдобри резултати. Материјалите се флексибилни, исполнети со лесен слој од пена со цел да го блокираат студениот воздух за да се задржи топлината на телото што е можно подолго во зимски услови. Сите FLEECE модели погледнете ги ТУКА.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.443 ДЕН
Заштеда: 1.047 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • S 9-10г.
 • M 11-12г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Од игралиштето до паркот, долните тренерки за тинејџери Nike Sportswear за деца се совршен придружник за секојдневна удобност. Бидете подготвени за сите ваши авантури. Направени од лесно руно кое е мазно однадвор и меко одвнатре, оваа тренерка е лесен слој идеален за моменти кога сакате малку дополнителна топлина. Карго џебовите ви даваат безбедно место за складирање на грицки и мали предмети. Еластичниот прилагодлив појас ви помага да го прилагодите вклопувањето. Ребрести делови ви овозможуваат да ги покажете вашите омилени патики.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Ребрести делови
 • Карго џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Sportswear
  Долен дел тренерки
  Nike Sportswear