за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Код на производ: IM2544
adidas

adidas Future Icons

Код на производ: IM2544
Код на производителот: EAW30
Женските lifestyle долни тренерки на adidas FUTURE ICONS ви помагаат да го поминете денот со стил и удобност. Безвременската силуета ги има соодветноста и должината што ја знаете и ја сакате, со модерен пресврт што го испраќа вашиот стил во иднината. Започнува со иконските adidas ленти и свеж дизајн на нозете, за стил кој е вкоренет во adidas DNK. adidas Badge Of Sport ја комплетира приказната. Еластичниот струк може лесно да се персонализира со помош на врвки, а еластичните делови го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Спецификација: Женски lifestyle тренерки adidas Badge Of Sport Еластични делови на нозете Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
2.392 ДЕН
Заштеда: 1.596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските lifestyle долни тренерки на adidas FUTURE ICONS ви помагаат да го поминете денот со стил и удобност. Безвременската силуета ги има соодветноста и должината што ја знаете и ја сакате, со модерен пресврт што го испраќа вашиот стил во иднината. Започнува со иконските adidas ленти и свеж дизајн на нозете, за стил кој е вкоренет во adidas DNK. adidas Badge Of Sport ја комплетира приказната. Еластичниот струк може лесно да се персонализира со помош на врвки, а еластичните делови го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух.
Спецификација:

 • Женски lifestyle тренерки
 • adidas Badge Of Sport
 • Еластични делови на нозете
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Lifestyle
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Future Icons
  Долен дел тренерки
  adidas Future Icons