за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Jack Wolfskin Brand T M
Jack Wolfskin Brand T M
Jack Wolfskin Brand T M
Jack Wolfskin Brand T M
Jack Wolfskin Brand T M
Jack Wolfskin Brand T M
Jack Wolfskin Brand T M
Jack Wolfskin Brand T M
Jack Wolfskin Brand T M
Jack Wolfskin Brand T M
Код на производ: 1809021-5152
Jack Wolfskin

Jack Wolfskin Brand T M

Код на производ: 1809021-5152
Со својата модерна лого графика, машката lifestyle маица на Jack Wolfskin BRAND T M навистина се издвојува од толпата. Изработена е од издржлив органски памук. Комбинацијата на природни влакна и посебната структура на ткаенината обезбедува високо ниво на удобност и врвна слобода на движење. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Лого Состав: 100% памук.
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Со својата модерна лого графика, машката lifestyle маица на Jack Wolfskin BRAND T M навистина се издвојува од толпата. Изработена е од издржлив органски памук. Комбинацијата на природни влакна и посебната структура на ткаенината обезбедува високо ниво на удобност и врвна слобода на движење.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Лого
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Jack Wolfskin
  Намена Outdoor
  Боја Беж
  ПроизведувачJack Wolfskin - Ausrüstung für Draussen GmbH & Co. KGaA, Jack Wolfskin Kreisel 1, 65510 Idstein, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1808762-6000
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1809021-4129
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1808762-4150
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Jack Wolfskin Brand T M
  Маица
  Jack Wolfskin Brand T M