за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Lady
Champion Lady
Champion Lady
Champion Lady
Champion Lady
Champion Lady
Champion Lady
Champion Lady
Код на производ: CHA231F002-8U
Champion

Champion Lady

Код на производ: CHA231F002-8U
Champion Lady е атрактивно женско бикини за пливање. Во него ќе бидете подготвени да уживате на плажа или покрај базен. Топлите летни денови носат забава. Ова Champion Lady бикини е направено за летни авантури. Спецификација: Женски дводелни бикини за капење Материјал: 85% полиестер 15% еластин Лого Champion.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.434 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion Lady е атрактивно женско бикини за пливање. Во него ќе бидете подготвени да уживате на плажа или покрај базен. Топлите летни денови носат забава. Ова Champion Lady бикини е направено за летни авантури.
Спецификација:

 • Женски дводелни бикини за капење
 • Материјал: 85% полиестер 15% еластин
 • Лого Champion

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Champion
  Намена Пливање
  Боја Розе
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Champion Lady
  Костим за капење - дводелен
  Champion Lady