за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Jordan Brand
Jordan Brand
Jordan Brand
Jordan Brand
Jordan Brand
Jordan Brand
Jordan Brand
Jordan Brand
Код на производ: DX9597-687

Jordan Brand

Код на производ: DX9597-687
Nike Jordan Brand е машка маица со кратки ракави lifestyle. Jordan никогаш не излегува од мода. За да го исполните топлото и сончево време, опремете ја вашата гардероба со добар стил. Кратките ракави и пријатниот памук ќе пружат ненадмината удобност ова лето. Спецификација: Машка маичка Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Jordan Brand е машка маица со кратки ракави lifestyle. Jordan никогаш не излегува од мода. За да го исполните топлото и сончево време, опремете ја вашата гардероба со добар стил. Кратките ракави и пријатниот памук ќе пружат ненадмината удобност ова лето.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Намена Кошарка
  Боја Црвена
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7465-687
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7465-010
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 85C982-001
  872 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Jordan Brand
  Маица
  Jordan Brand