за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
Код на производ: HM4319
adidas

adidas Fast Running

Код на производ: HM4319
Код на производителот: BX968
Останете ладни и суви за време на тренингот или трката во женската маица за брзо трчање на adidas. Изработен е од лесна ткаенина што дише со растеглива мрежа за беспрекорно чувство на удобност. Сечењето на ракавот што само го покрива рамото обезбедува лесно движење во секој дел. Технологијата Aeroready ја регулира влагата и останувате фокусирани на целта. Моделот е направен од најмалку 70% рециклирана содржина пресретната на островите и океанските плажи. Стилирајте ја маицата со вашите омилени шорцеви за трчање adidas и изберете го вашето темпо. Спецификација: Женска маица за трчање Aeroready технологија Заоблено деколте Рефлектирачки детали Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластична мрежа.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
1.951 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Останете ладни и суви за време на тренингот или трката во женската маица за брзо трчање на adidas. Изработен е од лесна ткаенина што дише со растеглива мрежа за беспрекорно чувство на удобност. Сечењето на ракавот што само го покрива рамото обезбедува лесно движење во секој дел. Технологијата Aeroready ја регулира влагата и останувате фокусирани на целта. Моделот е направен од најмалку 70% рециклирана содржина пресретната на островите и океанските плажи. Стилирајте ја маицата со вашите омилени шорцеви за трчање adidas и изберете го вашето темпо. Спецификација:

 • Женска маица за трчање
 • Aeroready технологија
 • Заоблено деколте
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластична мрежа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Трчање
  Боја Бела
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Комплетирајте outfit

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорц HS8614
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.371 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  XS
  S

  Слични производи

  adidas Fast Running
  Маица
  adidas Fast Running