за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour Curry Playable
Under Armour Curry Playable
Under Armour Curry Playable
Under Armour Curry Playable
Under Armour Curry Playable
Under Armour Curry Playable
Under Armour Curry Playable
Under Armour Curry Playable
Код на производ: 1374297-001
Under Armour

Under Armour Curry Playable

Код на производ: 1374297-001
Долните машки тренерки Under Armour Curry Playable се создадени за да ви помогнат да играте и да ја поддржувате вашата мисија да ја промените играта засекогаш. Уникатниот трислоен материјал е флексибилен и има воздушни џебови кои ја задржуваат топлината без губење на дишењето. Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши, а додека се протега во сите четири правци, овозможува целосна слобода на движење. Водоотпорните, изолирани странични панели за дишење со подигната текстура обезбедуваат совршена заштита и топлина. Спецификација: Внатрешен спој: 79 cm Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Еластичен дел на нозете Состав: 91% полиестер, 9% еластин.
5.990 ДЕН
5.990 ДЕН
4.193 ДЕН
Заштеда: 1.797 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • LG L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Долните машки тренерки Under Armour Curry Playable се создадени за да ви помогнат да играте и да ја поддржувате вашата мисија да ја промените играта засекогаш. Уникатниот трислоен материјал е флексибилен и има воздушни џебови кои ја задржуваат топлината без губење на дишењето. Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши, а додека се протега во сите четири правци, овозможува целосна слобода на движење. Водоотпорните, изолирани странични панели за дишење со подигната текстура обезбедуваат совршена заштита и топлина. Спецификација:

 • Внатрешен спој: 79 cm
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластичен дел на нозете
 • Состав: 91% полиестер, 9% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Under Armour
  Намена Кошарка
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.294 ДЕН
  Заштеда 45%
  5.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.454 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Under Armour Curry Playable
  Долен дел тренерки
  Under Armour Curry Playable