за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Graffiti
Champion Graffiti
Champion Graffiti
Champion Graffiti
Код на производ: CHA231G803-01
Champion

Champion Graffiti

Код на производ: CHA231G803-01
Champion GIRLS GRAFFITI е lifestyle маица за девојки. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата, а кој ќе овозможи максимална слобода на движење. Таа носи секојдневна удобност и пријатност, без разлика дали сте на пат кон училиште или играте пред зградата. Урбаниот принт со графит мотив кој се протега низ предниот дел на кошулата ќе ја израдува секоја девојка. Оваа маичка за девојки лесно се комбинира со вашата секојдневна гардероба.Спецификација: Маичка за девојки - lifestyle Краток ракав.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

890 ДЕН
890 ДЕН
445 ДЕН
Заштеда: 445 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M 9-10г.
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion GIRLS GRAFFITI е lifestyle маица за девојки. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата, а кој ќе овозможи максимална слобода на движење. Таа носи секојдневна удобност и пријатност, без разлика дали сте на пат кон училиште или играте пред зградата. Урбаниот принт со графит мотив кој се протега низ предниот дел на кошулата ќе ја израдува секоја девојка. Оваа маичка за девојки лесно се комбинира со вашата секојдневна гардероба.
Спецификација:

 • Маичка за девојки - lifestyle
 • Краток ракав

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Champion Graffiti
  Маица
  Champion Graffiti