за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Код на производ: CHA231G807-Z1
Champion

Champion Roch

Код на производ: CHA231G807-Z1
Champion ROCH INSP е lifestyle маица за девојки. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој создава неверојатна удобност при контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Таа носи секојдневна удобност и пријатност, без разлика дали сте на пат кон училиште или играте пред зградата. Спецификација: Маичка за девојки Краток ракав Champion лого.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
545 ДЕН
Заштеда: 545 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 3-4г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion ROCH INSP е lifestyle маица за девојки. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој создава неверојатна удобност при контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Таа носи секојдневна удобност и пријатност, без разлика дали сте на пат кон училиште или играте пред зградата.
Спецификација:

 • Маичка за девојки
 • Краток ракав
 • Champion лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Жолта
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Champion Roch
  Маица
  Champion Roch