за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour Roll Neck
Under Armour Roll Neck
Under Armour Roll Neck
Under Armour Roll Neck
Under Armour Roll Neck
Under Armour Roll Neck
Код на производ: 1374523-469
Under Armour

Under Armour Roll Neck

Код на производ: 1374523-469
Under Armour Roll Neck е исклучително мек, лесен и топол женски дуксер за тренинг. Доколку ви треба нешто што ви го покрива вратот, ова е идеалниот избор. Плус, се чувствува одлично и ве одржува топло за да можете да останете во движење на студ. Ултра мека и еластична ColdGear® ткаенина обезбедува целодневна топлина и траен комфор. Мрежести панели под пазувите и на задната страна нудат дополнителна дишливост каде што ви треба. Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши, додека ролната обезбедува дополнителна покривност и топлина. Спецификација: ColdGear® ткаенина Рол јака Мрежести панели под пазувите и на задната страна Состав: 88% полиестер, 12% еластин.
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
2.334 ДЕН
Заштеда: 1.556 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
 • MD M
 • LG L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Roll Neck е исклучително мек, лесен и топол женски дуксер за тренинг. Доколку ви треба нешто што ви го покрива вратот, ова е идеалниот избор. Плус, се чувствува одлично и ве одржува топло за да можете да останете во движење на студ. Ултра мека и еластична ColdGear® ткаенина обезбедува целодневна топлина и траен комфор. Мрежести панели под пазувите и на задната страна нудат дополнителна дишливост каде што ви треба. Материјалот ја отстранува потта и многу брзо се суши, додека ролната обезбедува дополнителна покривност и топлина. Спецификација:

 • ColdGear® ткаенина
 • Рол јака
 • Мрежести панели под пазувите и на задната страна
 • Состав: 88% полиестер, 12% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Under Armour
  Намена Тренинг
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 1328964-449
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1377198-906
  1.253 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1376914-006
  2.195 ДЕН
  Заштеда 50%
  4.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Under Armour Roll Neck
  Маица
  Under Armour Roll Neck