за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
adidas Basic
Код на производ: IC6747
adidas

adidas Basic

Код на производ: IC6747
Код на производителот: ECS77
adidas Basic се класични тренерки за мажи, со карактеристични adidas ленти. Ништо не го олеснува изборот на облека за секој ден од овие тренерки на adidas. Тоа е совршен начин да го покажете вашиот стил со леснотија, без разлика дали се среќавате со пријателите или одите на попладневна прошетка. Прилагодливиот појас ви овозможува да го прилагодите приспособувањето за да одговара на вашиот стил и потреби за удобност. Со препознатливите adidas ленти, ќе ја нагласите гордоста на adidas преку удобност. Спецификација: Regular fit Целосно затворање со патент Стојачка јака Предни џебови Еластичен прилагодлив појас Еластични ластици.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
3.212 ДЕН
Заштеда: 1.376 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Basic се класични тренерки за мажи, со карактеристични adidas ленти. Ништо не го олеснува изборот на облека за секој ден од овие тренерки на adidas. Тоа е совршен начин да го покажете вашиот стил со леснотија, без разлика дали се среќавате со пријателите или одите на попладневна прошетка. Прилагодливиот појас ви овозможува да го прилагодите приспособувањето за да одговара на вашиот стил и потреби за удобност. Со препознатливите adidas ленти, ќе ја нагласите гордоста на adidas преку удобност. Спецификација:

 • Regular fit
 • Целосно затворање со патент
 • Стојачка јака
 • Предни џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични ластици

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Комплетирајте outfit

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IL5391
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.391 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  S

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.752 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.588 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Basic
  Тренерка
  adidas Basic