за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Champion Crewneck
Champion Crewneck
Champion Crewneck
Champion Crewneck
Champion Crewneck
Champion Crewneck
Champion Crewneck
Champion Crewneck
Код на производ: 114911-VS022
Champion

Champion Crewneck

Код на производ: 114911-VS022
CHAMPION CREWNECK е женска lifestyle маица дизајнирана за вашето уживање. Класична маичка, изработена е од висококвалитетна памучна ткаенина за мекост и единствена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Логото CHAMPION е преку градите и освен што јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд, дава и интересен визуелен ефект. Лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил. Едно е сигурно – во оваа lifestyle маица ќе бидете забележани каде и да ве однесе денот. Со купување на производи од памук Champion, го поддржувате одржливото производство на органски памук во светот. Спецификација: Женска lifestyle маица Краток ракав Засилена јака Состав: 100% памук Лого Champion.
1.690 ДЕН
845 ДЕН
845 ДЕН
Заштеда: 845 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION CREWNECK е женска lifestyle маица дизајнирана за вашето уживање. Класична маичка, изработена е од висококвалитетна памучна ткаенина за мекост и единствена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Логото CHAMPION е преку градите и освен што јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд, дава и интересен визуелен ефект. Лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил. Едно е сигурно – во оваа lifestyle маица ќе бидете забележани каде и да ве однесе денот. Со купување на производи од памук Champion, го поддржувате одржливото производство на органски памук во светот.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • Лого Champion

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Лилакова
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Во моментов нема коментари
  Champion Crewneck
  Маица
  Champion Crewneck