за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour Curry Collab
Under Armour Curry Collab
Under Armour Curry Collab
Under Armour Curry Collab
Under Armour Curry Collab
Under Armour Curry Collab
Код на производ: 1374315-469
Under Armour

Under Armour Curry Collab

Код на производ: 1374315-469
Кошаркарскиот машки дуксер UNDER ARMOUR Curry Collab е едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Пријатната ткаенина од која е направена и едноставниот дизајн го прават идеален за секојдневни активности. Четканата внатрешност дополнително ќе ве привлече и ќе ви обезбеди топлина. Ребрестата јака го спречува истегнувањето, а еластичните делови на ракавите и околу половината го спречуваат продирањето на студениот воздух. Кројот спуштен кај рамениците прави да изгледате опуштено и лежерно. Спецификација: Машки кошаркарски дуксер Ребреста јака Еластични делови на ракавите и околу половината.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

5.790 ДЕН
5.790 ДЕН
4.053 ДЕН
Заштеда: 1.737 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Кошаркарскиот машки дуксер UNDER ARMOUR Curry Collab е едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Пријатната ткаенина од која е направена и едноставниот дизајн го прават идеален за секојдневни активности. Четканата внатрешност дополнително ќе ве привлече и ќе ви обезбеди топлина. Ребрестата јака го спречува истегнувањето, а еластичните делови на ракавите и околу половината го спречуваат продирањето на студениот воздух. Кројот спуштен кај рамениците прави да изгледате опуштено и лежерно.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски дуксер
 • Ребреста јака
 • Еластични делови на ракавите и околу половината

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Under Armour
  Намена Кошарка
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Under Armour Curry Collab
  Дуксер
  Under Armour Curry Collab