за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Ellesse Ellesse Ladies
Код на производ: ELA231F605-07
Ellesse

Ellesse Ellesse Ladies

Код на производ: ELA231F605-07
Ако сакате oversized кроеви, ќе ви се допадне lifestyle дуксерот ELLESSE Ladies. Не само што ќе уживате во лежерниот дизајн, туку и во претерани детали како возбудува и рабови. Капата со врвка за влечење додава спортска нота, а исто така ве штити од ветер. Големото лого на центарот на градите ја нагласува вашата посветеност на брендот. Без разлика дали сте расположени за шетање или одмор, ќе го сакате овој модел на Ellesse. Дуксерот е направен од голем дел од памук, што гарантира неоспорен комфор. Спецификација: Дуксер - lifestyle Широк крој Еластични делови на ракавите и рабовите Прилагодлива капа Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
3.690 ДЕН
3.690 ДЕН
1.845 ДЕН
Заштеда: 1.845 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ако сакате oversized кроеви, ќе ви се допадне lifestyle дуксерот ELLESSE Ladies. Не само што ќе уживате во лежерниот дизајн, туку и во претерани детали како возбудува и рабови. Капата со врвка за влечење додава спортска нота, а исто така ве штити од ветер. Големото лого на центарот на градите ја нагласува вашата посветеност на брендот. Без разлика дали сте расположени за шетање или одмор, ќе го сакате овој модел на Ellesse. Дуксерот е направен од голем дел од памук, што гарантира неоспорен комфор.
Спецификација:

 • Дуксер - lifestyle
 • Широк крој
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Прилагодлива капа
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд Ellesse
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Ruzica
  Ruzica
  12.03.2024. 08:10

  Слични производи

  Ellesse Ellesse Ladies
  Дуксер
  Ellesse Ellesse Ladies