за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Ellesse T-Shirt
Ellesse T-Shirt
Ellesse T-Shirt
Ellesse T-Shirt
Ellesse T-Shirt
Ellesse T-Shirt
Ellesse T-Shirt
Ellesse T-Shirt
Код на производ: ELA231M801-60
Ellesse

Ellesse T-Shirt

Код на производ: ELA231M801-60
Уживајте во машката lifestyle маица ELLESSE T-SHIRT во текот на целата година. Поминете го денот дома, после теретана или на лента за трчање во удобноста на овој модел. Класичниот крој ви овозможува да ја носите маицата под потопли парчиња облека или самостојно. Големото лого на градите ја покажува вашата посветеност на брендот. Удобната ткаенина ви овозможува да се фокусирате на постигнување на вашите дневни цели. Спецификација:• Машка lifestyle маица• Класичен крој• Краток ракав• Заоблено деколте• Лого на Ellesse.
1.590 ДЕН
954 ДЕН
954 ДЕН
Заштеда: 636 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Уживајте во машката lifestyle маица ELLESSE T-SHIRT во текот на целата година. Поминете го денот дома, после теретана или на лента за трчање во удобноста на овој модел. Класичниот крој ви овозможува да ја носите маицата под потопли парчиња облека или самостојно. Големото лого на градите ја покажува вашата посветеност на брендот. Удобната ткаенина ви овозможува да се фокусирате на постигнување на вашите дневни цели.
Спецификација:
• Машка lifestyle маица
• Класичен крој
• Краток ракав
• Заоблено деколте
• Лого на Ellesse

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Ellesse
Намена Lifestyle
Боја Зелена
ПроизведувачPentland Brands Limited, Lakeside, Squires Lane London, N3 2QL, UK
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Ellesse T-Shirt
Маица
Ellesse T-Shirt